Blog

Hepsiburada Deposunu Pedaş LED Aydınlatma Işıklandırdı

Ülkemizde aydınlatma sektörünün yükselen değeri Pedaş LED Aydınlatma, iç pazarda öne çıkan aydınlatma projeleriyle fark yaratmaya devam ediyor.

Hepsiburada.com, İstanbul Gebze deposunda, Pedaş LED Aydınlatma’nın yeni nesil yüksek tavan LED aydınlatma armatürü INEA’yı kullandı. Tüm depo performansı etkilenecek seviyede, kaliteli aydınlatmaya kavuşurken, estetik görünüm ile tasarrufu bir arada kullanma şansı yakalandı.

INEA, yüksek performansıkolay montajşık ve ince tasarımı sayesinde yüksek tavanlı tesislerüretim tesisleri ve depolarda çalışanların iş performansını artıracak bir proje ile depo alanını tamamen aydınlattı.

INEA5 – 8m ve 8 – 15m aralıklarında ultra verimli 3060, 90 ve asimetrik lensler ile müşterilerine optimum çözümler sunabilmektedir.

INEA da bulunan havalandırma tapası ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı tasarımı sayesinde yüksek ısılar ve düşük ısılar dengeleyebilecek ve oksitlenmeler önleyecek tasarıma sahip.

Konvansiyonel floresanlı yüksek tavan armatürler yerine gelen INEAdaha ince ve ufak boyutlarda LED opsiyonuyla birlikte ve ışık dağılımını da homojen ve açılı olarak sağlayabilmekte. Konvansiyonel armatürlerinin zor montajına karşılık INEA yüksek tavan ürününün hafifliğikolay montajı ve ufak gövdesi sayesinde Konvansiyonel armatürlere nazaran daha avantajlı. Ayrıca yaşanan yükseklik sorununa da çözüm getiren INEA yüksek tavan armatürleri, istenilen yükseklikte homojen ışık dağılımı sağlayabilmekte.

Kolay montaj, yüksek verim

Hepsiburada.com yüksek tavan armatürlerin aydınlatması yapılacak bölgede yüksekliği ve ışık dağılımı gibi konulara önem veriyordu. Işık açılarını yakalayabilmek, yüzeye olan ışığın derecesi arttırabilmek maksadı ile kullanılan konvansiyonel armatürler ile doğru ışığı alabilir.

LED teknolojisinin gelişmesiyle beraber yüksek tavan armatürleri gibi yoğun ısıya maruz kalan ürünlerde soğutma işlemi de büyük bir sorun oluşturuyor. Ürünlerde soğutma bölümlerinin ürünü oldukça ağırlaştırması da bu nedenden dolayıdır. Isınma sorununa önemli ölçüde bir çözüm getiren INEA yüksek tavan armatürleri, modern dizaynı sayesinde hepsiburada.com depo aydınlatmasını yüksek ısılara karşı da dayanıklı hale getirdi.