Kurumsal

Hakkımızda

Pedaş Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1979 yılında kurulmuştur. Pedaş 11.000 m2 büyüklüğündeki modern tesisinde, geniş çalışan kadrosuyla iç ve dış mekan LED aydınlatma armatürleri üretmekte ve ürünlerini yurt içi pazara sunmanın yanında dünya üzerinde 66 ülkeye ihraç etmektedir.

Pedaş tecrübeli mühendis, tasarımcı ve tekniker kadrosuyla müşterilerinin Proje bazlı ihtiyaçlarını belirleme konularında da danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Aynı şekilde AR-GE departmanında deneyimli kadrosuyla yeni ürün geliştirme konularında sürekli çalışmalar yapmaktadır.

Pedaş köklü geçmişinden edindiği tecrübesini, yenilikçi ve inovatif vizyonuyla birleştirerek sektörün lider kuruluşları arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Pedaş tedarikçilerini, çalışanlarını, müşterilerini ve diğer tüm paydaşlarını Pedaş Ailesinin bir ferdi olarak görmekte ve tüm aile fertlerinin mutluluğu için çalışmaktadır.

‘’Toplam Kalite Yönetimi’’ anlayışını tüm süreçlerde uygulayan Pedaş TSE-ISO 9001:2015 kalite standartlarında üretim yaparak, ‘’Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’’ politikasıyla sürekli hedef büyütmekte ve geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

Vizyonumuz

Türkiye’de aydınlatma sektörünün lider firmalarının arasında olmak. İhracatta uluslararası pazarlarda adından söz ettiren firma olmak. Ürün çeşitliliği, kalitesi, dinamizmi ve verimliliğiyle fark yaratan bir firma olmak. Yenilikçi ürünleriyle sektörü yönlendiren bir firma olmak.

Misyonumuz

Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin ve diğer tüm paydaşlarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlamak. Kalitemizi sürekli artırarak değer yaratmak. Tüm süreç ve faaliyetlerini en iyi şekilde yerine getirmek. İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Değerlerlerimiz

Değerlerimizin başında çalışanlarımızın haklarını korumak var. Doğru ürünü en etkili yöntemlerle üretim sektörde rekabeti canlandıracak rakamlarla piyasaya sürmek de bir başka değerimiz. Çevre dostu üretim politikalarımız da değerlerimizin arasında.

1979'dan Beri...
1979'dan Beri...
43 yıllık güven ve tecrübe ile sektörün parlayan yıldızı olduk.
Profesyonel Üretim Teknolojileri
Profesyonel Üretim Teknolojileri
Kendi armatürünü üreten marka ünvanını taşıyan PEDAŞ LED Aydınlatma, ülke ekonomisine kattığı değerin haklı gururunu yaşıyor.
+ 100 Çalışan
+ 100 Çalışan
yüksek adetli siparişleri, büyük çaplı projeleri çok rahatlıkla çalışabiliyoruz. Kalabalık bir aileyiz ve işimizi çok seviyoruz.
+ 20 Yetenekli Mühendis
+ 20 Yetenekli Mühendis
Üstün yeteneklilerden kurulu ekibimizle, en karmaşık projeleri ve inovatif ürünleri var ediyoruz.
+66 Ülkeye İhracat
+66 Ülkeye İhracat
Dünya genelinde bir çok ülke ile dolaylı ve ya direkt ihracat yapıyoruz. Ülkemize dolar getiriyor ve ekonomiye can katıyoruz.
AR-GE Departmanı ile İnovatif Ürünler
AR-GE Departmanı ile İnovatif Ürünler
Araştırma ve Geliştirme takımı sizler için yüksek enerji ile çalışmaya devam ediyor. Tek amacımız her zaman en iyisini ortaya çıkarmak.