Blog

 -

Aydınlatma Ölçümü

Aydınlatma ölçümü, işyerlerinde aydınlatma seviyelerinin uygunluğunu tespit etmek için yapılan bir testtir. Bu test yardımıyla, işletmenin çalıştığı sektör ve yapılan işe göre doğru aydınlatmaya sahip olup olmadığı ölçülür. Ölçüm sonucunda elde edilecek değerler, ilgili uygulama alanı için belirtilen sınır değerleri içerisinde olmalıdır.

İncele +
 -

Dış Mekân Aydınlatma Tasarımının Temel Prensipleri

Sürekli olarak büyüyen ve gelişen şehirlerimizde gündüzleri olduğu kadar geceleri de dış ortamlarda zamanımızı geçiririz. Yaşam gün batımından sonraki geç saatlere kadar devam eder ve bu karanlık saatlerde güvenli ve kaliteli bir şekilde yaşamımızı sürdürmek için aydınlatmaya ihtiyaç duyarız.

İncele +
 -

Stark İle Gerçeğe En Yakın Renkler

Stark LED Downlight spot armatür, mağazalar, ofisler, okullar, hastaneler, toplatı salonları, alışveriş merkezleri ve marketler için etkin bir aydınlatma çözümü olarak kullanılabilir.

İncele +
 -

Pedaş Estee-Favor LED Panel Armatür

Estee-Favor 40W 60x60 Panel LED Armatür, IP20 koruma sınıfına sahiptir ve iç ortam koşullarında çalışmaya uygundur. İçerisinde 50.000 saat kullanım ömrüne sahip yüksek verimli LED ışık kaynağı bulunmaktadır.

İncele +
 -

Hobby LED Etanj Armatür

Pedaş LED Aydınlatma, polikarbon ekstirüzyon gövdeli yeni LED etanj armatürü Hobby LED‘i tanıttı. Hobby LED Etanj Armatür, IP65 koruması, polikarbon gövdesi ve kolay müdahele kapağı sayesinde şimdi daha güvenli!

İncele +
 -

Hepsiburada Deposunu Pedaş LED Aydınlatma Işıklandırdı

Hepsiburada.com, Pedaş LED Aydınlatma’nın yeni nesil yüksek tavan LED aydınlatma armatürü INEA’yı kullandı.

İncele +
 -

Neo Yüksek Güvenlikli LED Etanj Armatür

Pedaş LED Aydınlatma, alüminyum gövdeli yepyeni LED etanj armatürü Neo’yu tanıttı. Neo Yüksek Güvenlikli LED Etanj Armatür, IP65 koruması, alüminyum gövdesi ve elektrik çarpmasına karşı özel koruması ile şimdi daha güvenli!

İncele +
 -

Yatay Yağmurlama Testi Nedir ? Nasıl Yapılır ?

TS EN60598-1 standardında madde9.2.4 ve 9.2.5 e göre yatay-eğik doğrultuda armatür yağmurlanarak IP3X-4X rakamları belirlenir.IP3X rakamında yarım daire biçimindeki yağmurlama aparatı 60-60 120derece eğimle, IP4X rakamında ise 180-180...

İncele +
 -

IP Daldırma Tankı

TS EN60598-1 standardında madde9.2.8 ve 9.2.9 deki bahsedilen IP daldırma deneyleri yapılır. IPX7 ve IPX8 rakamları belirlenir.

İncele +
 -

Vision Pro İle Daha Aydınlık Sosyal Alanlar

Pedaş LED Aydınlatma, dış aydınlatmada kullanılmak üzere Aluminyum enjeksiyon yöntemiyle üretilmiş gövde, toz ve neme karşı IP66 koruma özelliğe sahip LED Projektör armatürü Vision Pro’yu tanıttı.

İncele +
 -

LM 79 Işık Küresi Spektrofotometre Nedir ?

İncele +
 -

ETÜV

TS EN60598-1 standardında madde 13.2.1 de bahsedilen bilya basınç deneyinde 125°C ortam sıcaklığı elde etmede kullanılır. 250°C ye kadar sıcaklık oluşturabilme özelliği vardır.

İncele +
 -

Isı Deney Köşesi

TS EN60598-1 standardında madde12.4-12.5 ‘de belirtilen ISIL DENEYLERİ yapar. ISIL deney yapmada sıcaklık ölçümünde harici bir datalogger mevcuttur.

İncele +
 -

Jet Nozul

TS EN60598-1 standardında madde9.2.6 - 9.2.7 de belirtilen IPX5 ve IPX6 deneylerini yapar. Bu deney dakikada 100lt ve10 lt su püskürtebilecek nozıl aparat sayesinde yapılır

İncele +
 -

Kızaran Tel Cihazı

TS EN60598-1 standardında madde13.3.2 deki deneyleri TS EN60695-2-10 standardına göre yapar. Isınan ortamlarda kullanılan veya çalışması esnasında ısı üreten ürünlerinizin ısıya olan dayanıklılığını ve alevlenebilirliğini test eder.

İncele +
 -

Gonyofotometre

Gonyofotometremiz Type B olup Near Field ölçüm yapmaktadır. TypeB olması 2pi steradyanda 0-90 yatay-düşey ölçüm yapabilmesi anlamına gelmektedir.

İncele +