Blog

Hobby LED Etanj Armatür

Pedaş LED Aydınlatma, polikarbon ekstirüzyon gövdeli yeni LED etanj armatürü Hobby LED‘i tanıttı. Hobby LED Etanj Armatür, IP65 koruması, polikarbon gövdesi ve kolay müdahele kapağı sayesinde şimdi daha güvenli!

Armatür gövdesi polikarbon malzemeden ekstrüzyon yöntemi ile üretilmiştir.  İnox veya paslanmaz çelikten yapılmış montaj aparatları vardır. Gövdesine uyumlu aksesuarı sayesinde sarkıt bir armatür olabilmektedir.
Isı ve çevre şartlarına uygun silikon conta. UV korumalı ve geri dönüşüme uygun Polikarbon kapağa sahiptir.
IK09 koşullarını sağlayan, darbelere karşı korumalı kasa. Polyamid havalandırma tapası sayesinde başınç dengeleme ve ısı ve neme karşı korumalıdır.

Armatürde ışık kaynağı olarak yüksek verimliliğe sahip mid-power LED kullanılmıştır. LM80-08’e göre en az 10.000 saat ömür ölçümleri TM-21-11’e göre L90 en az 50.000 saat ömre sahip LED. Yüksek geçirgenliği sayesinde,homojen ve genişı dağılıma sahip PC difizör 3-4 metre yükseklikteki uygulamalarda optimum çözüm sunmaktadır.

Hobby LED, üzerinde yüksek verimliliğe sahip Avrupa menşeili sabit akım LED sürücü kullanılmıştır. Sürücünün tipik kullanım ömrü> 50.000 saat olup IP40 koruma sınıfına sahiptir. Kullanılan sürücüde harmonik filtre koruması, kısa devre koruması ve termal koruma, anlık yüksek akım koruma özellikleri bulunmaktadır.

DALI LED sürücü ile Push dimKorridor fonksiyon ve otomasyon ile dim edilebilir. Farklı RAL kodlarında elektrostatik toz boya uygulaması yapılabilmektedir. İstenilen renk sıcaklığında LED seçimi yapılabilmektedir. 1 veya 3 saate kadar acil durum aydınlatma uygulaması yapılabilmektedir.

Hobby LED Etanj Armatür, şantiyelerkapalı depolarendüstriyel mutfaklarkapalı otoparklarfabrika ve atölyelerde etkin bir aydınlatma çözümü olarak kullanılabilir.