Kurumsal

Başkan'ın Mesajı

Pedaş tedarikçilerini, çalışanlarını, müşterilerini ve diğer tüm paydaşlarını Pedaş Ailesinin bir ferdi olarak görmekte ve tüm aile fertlerinin mutluluğu için çalışmaktadır. E. Muharrem Öztürk

43 sene önce sıfırdan kurduğumuz Pedaş’ın bu konuma gelmesinde dürüstlük, etik çalışma ahlakı, kaliteden ödün vermeyen anlayışımız, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamamız etkili olmuştur.

Aydınlatma sektörü Türkiye’de ve dünyada hızla büyümektedir. Pedaş olarak büyüyen bu pazardaki payımızı sürekli artırmayı ve yenilikçi ürünlerle sektörü yönlendirip, yeni bakış açıları kazandırmayı hedeflemekteyiz.

Yeni modern fabrikamızda,  kalifiye çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız olan tedarikçilerimizle sinerji oluşturarak üretim yapmakta ve ürünlerimizi iç piyasanın yanında dünya üzerindeki  66 ülkeye ihraç etmekteyiz.
Günümüzün rekabet ortamında, başarının yolunun verimlilik, yüksek kalite, inovasyon ve Ar-Ge den geçtiğinin bilincindeyiz ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmekteyiz.

Pedaş’ın elde ettiği başarılara yaptıkları katkılar nedeniyle çalışanlarımız, tedarikçilerimiz,  müşterilerimiz ve diğer tüm paydaşlarımıza içten teşekkürlerimi sunarım.  Başarılarımızın üstüne daha iyilerini inşa etmeye, yatırım yapmaya ve müşterilerimize dürüstlük ve heyecanla hizmet vermeye devam edeceğiz.


Muharrem Öztürk
Yönetim Kurulu Başkanı